Категорії

Шини і диски нові та б/у Львів.

Шини і диски нові та б/у Львів. Купити шини, диски Львів.

 

В нашому магазині Ви можете купити шини (колеса, резина, автошини, покришки) і диски нові та б/у (б/в, вживані). У нас Ви знайдете найкращі нові та вживані шини і диски для свого автомобіля, чи то легковий автомобіль, чи позашляховик (джип), бус або вантажівка.

 

Літні шини, зимові і всесезонні шини (Львів, у Львові), що забезпечать комфорт і безпеку руху Вашого автомобіля на різних видах авто доріг - на трасі, в місці чи на бездоріжжі.

 

Ви можете самі вибрати необхідні автошини і автодиски на Ваш автомобіль використовуючи підбір шин і дисків по марці автомобілю або використовуючи підбір шин і дисків по розміру. Можна переглянути ціни на шини і диски (Львів) відкривши прайс лист на шини і диски. Якщо Ви не змогли вибрати необхідні шини і диски на Ваше авто, або у Вас є запитання, Ви можете завітати в наш магазин, що знаходиться у Львові на вул.Навроцького 69 і ми допоможемо Вам у цьому. Отримати консультацію або замовити шини можна також за тел.:+38(097)334-81-81 та +38(032)245-37-77 і по e-mail: service@shynomobil.com.ua

 

Підбір шин і дисків по марці автомобілю

Підбір шин і дисків по розміру

Прайс лист на шини, Прайс лист на диски

Оплата і доставка шин і дисків

 

ШиноМобіль - Ваша зручність і підтримка!ГоловнаГоловна

 

Вітаємо, гість
Увійти

Кошик  

(пусто)