Категорії

Аргонна зварка Львів

Аргонна зварка Львів

Зварка титанових дисків виконується за допомогою аргонно-дугової зварки, що дозволяє проводити ремонт легкосплавних дисків у випадку тріщини внутрішньої або зовнішньої тріщини сторони диску та тріщин спиць (променів) диску.

У випадку, коли титановий диск поцарапався об бордюр, і дана царапина є глибокою, ми відновлюємо цілісність даного диску шляхом нарощення алюмінію аргоновою зваркою. Після зварки диску проводимо шліфування та зачистку диску і відновлюємо косметичний вигляд титанового диску.

Нарощення легкосплавного диску можливе, навіть тоді, коли було втрачено цілий кусок такого диску. Всі випадки є індивідуальні, тому майстер обосто має оцінити складність і доцільність такого зварвання та нарощення.

Зварка легкосплавних дисків проводиться за попереднім записом по телефону: 067-67-11-911. Можлива аргонна зварка дисків в неробочий та нічний час, але за попередньою домовленістю по телефону.

Під час проведення зварювальних робіт ушкоджується лакофарбове покриття диску. Ми проводимо часткове або повне відновлення лакофарбового покриття, здійснюємо рихтування дисків, фарбування дисків, шиномонтаж.

Здійснюємо аргонну зварку піддонів, кріплень, захистів двигунів, захистів квадроциклів, дитячих колясок. Також, здійснюємо зварку нержавійки.

До аргонної зварки                                  Після аргонної зварки

Наварка частини диску

Аргонова зварка титанового диска Mercedes ML, R17

Телефон: +38(067)67-11-911

ШиноМобіль - Ваша зручність і підтримка!ГоловнаГоловна

 

Вітаємо, гість
Увійти

Кошик  

(пусто)