Категорії

Мобільний Шиномонтаж Львів

Цілодобово. 067-67-11-911. МОБІЛЬНИЙ ШИНОМОНТАЖ

Львів та Львівська обл.

Мобільний шиномонтаж. Львів. ШиноМобіль.Компанія ШиноМобіль першою на теренах Західної України створила справжній європейський сервіс із надання шиномонажних послуг.  Дані послуги надаються як в м.Львові так і у Львівській обл., не буже жодних проблем, якщо необхідно здійснити виїзд і за межі Львівської області.

 

Як викликати або замовити послугу мобільного шиномонтажу?

Вам необхідно тільки зателефонувати нам за тел. цілодобово:+38(067)67-11-911, і повідомити про проблему яку необхідно вирішити, марку автомобіля і де він знаходиться. Відразу по телефону, наш спеціаліст домовиться із Вами про терміни прибуття мобільного шиномонтажу і зможе назвати орієнтовну вартість робіт.

 

Чи можу я заздалегідь замовити мобільний шиномонтаж?

Так. Ви можете заздалегідь зателефонувати нам і замовити наші послуги на конкретний день і конкретну годину. Таким чином, Ви плануєте свій робочий і особистий час, а найголовніше, не витрачаєте свій час на простоювання в черзі на стаціонарному шиномонтажі.

 

Як мені знати, чи справді приїде автомобіль технічної підтримки?

Якщо Ви зателефонували до нас і ми прийняли замовлення, а наш спеціаліст повідомив Вас про орієнтовний час прибуття автомобіля технічної підтримки, то будьте певні, він до Вас обов'язково приїде. Додатково, ми можемо Вас повідомити, на якій відстані до Вас знаходиться наш автомобіль технічної підтримки.

 

Чи можу я бути впевненим в якості робіт?

Так. Наші спеціалісти працюють на якісному італійському обладнання Sikam. Вони пройшли спеціальне навчання, вміють виконувати роботи і ремонти будь-якої складності, навіть в польових умовах. Ми працюємо із автомобілями VIP і Premium класу, ми вміємо працювати із дорогими дисками. Ми постійно працюємо із шинами низького профілю, RunOnFlat і великих діаметрів. Ми даємо гарантію на свою роботу і несемо відповідальність за неї!

 

Чи може приїхати мобільний шиномонтаж в моє місто?

Так. Мобільний шиномонтаж (вулканізація) цілодобово за викликом приїде у будь-яке місто або містечко Львівської області: Белз, Бібрка, Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Глиняни, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам'янка-Бузька, Комарно, Миколаїв, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Новояворівськ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Самбір, Сколе, Сокаль, Соснівка, Старий Самбір, Стебник, Стрий, Судова Вишня, Трускавець, Турка, Угнів, Хирів, Ходорів, Червоноград, Яворів і здійснить шиномонтаж або ремонт коліс Вашого автомобіля.

Мобільний шиномонтаж, ціни:

Вартість ремонту проколу колеса (цв'ях, шуруп),

разом з вартістю латки і балансування колеса*

грн.,

від

R13 130
R14 147
R15 147
R16 157
R17 173
R18 200
R19 212
R20-23 225
Виїзд мобільного шиномонтажу в м.Львові 200/250
Виїзд за межі міста Львова, грн/км 17

* Точна вартість ремонту колеса визначається майстром на місці, в залежності від характеру ушкодження колеса, використання ремонтного матеріалу і типу автомобіля (легковий, позашляховик, бус).

* 23.00год по 7.00год діє нічний тариф: +50% на всі послуги.

 

ШиноМобіль - Ваша зручність і підтримка!

тел.: +38(067)67-11-911ГоловнаГоловна

 

Вітаємо, гість
Увійти

Кошик  

(пусто)